Projektový manažér realizácie stavieb

Miesto práce

Podľa miesta výstavby (v rámci SR)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Mzdové podmienky (brutto)

Od 2 100 EUR/mesiac v závislosti od úrovne splnených požiadaviek a skúseností kandidáta + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
  • riadenie projektov v objeme od 3 mil. EUR
  • dodržiavanie kvality projektu
  • sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu
  • vypracovávanie súpisov vykonaných prác a dodatkov k rozpočtu
  • riadenie a kontrola stavbyvedúcich, stavebných technikov a ďalších pracovníkov na stavbe
  • zabezpečovanie subdodávateľov
  • kontrola dodržiavania zmluvných vzťahov
  • dodržiavanie kontrolných a skúšobných plánov
  • komunikácia s investorom
  • pravidelné informovanie vedenia spoločnosti o realizovanom projekte (kvalita, ekonomika, termíny)

Zamestnanecké výhody, benefity

Spýtali sme sa našich zamestnancov, čo si myslia o benefitoch, ktoré môžu využívať:
63 % zamestnancov je spokojných so všetkými firmou poskytnutými benefitmi
88 % zamestnancov oceňuje naše povestné firemné teambuildingy
82 % kolegov si užíva benefit pružnej pracovnej doby
63 % je spokojných s formou home office a radi ho využívajú
… a to je len časť benefitov, na ktoré sa môžete tešiť aj vy.

Ďalšie benefity a výhody:

Istota stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou od roku 1990
Práca s perspektívou dlhodobej spolupráce
Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu, interná rotácia – podieľanie sa na úspešných a oceňovaných projektoch
Možnosť ubytovania a osobného automobilu
Kontinuálne odborné vzdelávanie a firemná Akadémia
Príjemné a moderné pracovné prostredie a pomôcky – aj klimatizované priestory na stavbe
13. plat = vyplácaný kontinuálne od roku 2005
Nepeňažné benefity rôzneho charakteru v priebehu celého roka (vitamínové balíčky, vstupy do Zveroparku ai.) až do 200 €
Referral program – odmena za odporučenie kandidáta až do 400 €
Multisport karta pre zamestnancov a rodinných príslušníkov či deti
Zabezpečený pitný režim na pracovisku – výborná káva, čaj, voda
Podpora budovania tímu formou celofiremných aj skupinových akcií (letný teambuilding, vianočný večierok ai.)
Zľavy na nákup stavebného materiálu a ďalšie od obchodných partnerov (interný zľavový portál)

Požiadavky na zamestnanca

  • ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v stavebnom odbore
  • prax v stavebníctve min. 5 rokov
  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti od SKSI na pozemné stavby
  • základné právne a ekonomické povedomie
  • vysoké pracovné nasadenie
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • flexibilita
  • organizačné a technické schopnosti
  • anglický alebo nemecký jazyk výhodou (nie podmienkou)
  • základná znalosť práce s MS Word, MS Excel, čítanie výkresov v DWG TrueView

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, vyplňte formulár.

táto položka je povinná