Rozpočtár / Prípravár pozemných stavieb - príležitosť pre tých najlepších

Miesto práce

Nitra

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Mzdové podmienky (brutto)

od 1 500 EUR/mesiac v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Staňte sa súčasťou nášho tímu, ktorý pracuje z rekonštruovaných priestorov v centre Nitry a podieľajte sa na príprave a realizácii zaujímavých projektov v pozemnom staviteľstve (priemyselné, bytové a občianske stavby) na celom Slovensku.

Náplň práce rozpočtára:
  • vypracovávanie rozpočtov, kalkulácií a výkazov výmer stredných a veľkých stavieb (pozemné stavby) na základe projektovej dokumentácie do súťaží
  • rozosielanie podkladov pre vypracovanie cenovej ponuky subdodávateľom
  • vyhodnotenie a zapracovanie ponúk od subdodávateľov
  • v prípade potreby vykonanie obhliadky stavby, staveniska
  • návrhy na alternatívne riešenia, príp. zmeny
  • spolupráca a rokovanie s investormi, projektantmi
  • príprava finálnych podkladov a cenovej ponuky do súťaže
  • príprava podkladov pre vypracovanie harmonogramov a nákladov stavby
  • spolupráca a odovzdanie informácií projektovému manažérovi stavby
Náplň práce prípravára:
  • kontrola rozpočtov, kalkulácií a výkazov výmer stredných a veľkých stavieb (pozemné stavby), ktoré idú do výroby
  • oslovovanie a stretávanie sa so subdodávateľmi pre finálne cenové ponuky
  • vyhodnocovanie a zapracovávanie ponúk od subdodávateľov
  • rozpočtovanie a naceňovanie naviac práce
  • spolupráca a odovzdávanie informácií projektovému manažérovi stavby
Zamestnanecké výhody, benefity

Spýtali sme sa našich zamestnancov, čo si myslia o benefitoch, ktoré môžu využívať:
63 % zamestnancov je spokojných so všetkými firmou poskytnutými benefitmi
88 % zamestnancov oceňuje naše povestné firemné teambuildingy
82 % kolegov si užíva benefit pružnej pracovnej doby
63 % je spokojných s formou home office a radi ho využívajú
… a to je len časť benefitov, na ktoré sa môžete tešiť aj vy.

Ďalšie benefity a výhody:

Istota stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou od roku 1990
Práca s perspektívou dlhodobej spolupráce
Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu, interná rotácia – podieľanie sa na úspešných a oceňovaných projektoch
Kontinuálne odborné vzdelávanie a firemná Akadémia
Príjemné a moderné pracovné prostredie a pomôcky – aj klimatizované priestory na stavbe
13. plat = vyplácaný kontinuálne od roku 2005
Nepeňažné benefity rôzneho charakteru v priebehu celého roka (vitamínové balíčky, vstupy do Zveroparku ai.) až do 200 €
Referral program – odmena za odporučenie kandidáta až do 400 €
Multisport karta pre zamestnancov a rodinných príslušníkov či deti
Zabezpečený pitný režim na pracovisku – výborná káva, čaj, voda
Podpora budovania tímu formou celofiremných aj skupinových akcií (letný teambuilding, vianočný večierok ai.)
Zľavy na nákup stavebného materiálu a ďalšie od obchodných partnerov (interný zľavový portál)

Požiadavky na zamestnanca

  • ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v stavebnom odbore
  • skúsenosti v oblasti stavebných rozpočtov minimálne 1 rok
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • vysoké pracovné nasadenie
  • logické myslenie
  • schopnosť čítať výkresy podmienkou
  • anglický jazyk alebo nemecký jazyk výhodou, nie podmienkou
  • základná znalosť práce s MS Word, MS Excel, čítanie výkresov v DWG TrueView
  • programy Microsoft Project, CENKROS, AutoCAD – výhodou
  • vodičský preukaz výhodou

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, vyplňte formulár.

táto položka je povinná